Kurumsal

 ANKARA DİJİTAL BASKI MERKEZİ

 

İyi bir reklamcı olmanın sırrı: Bilgi, Deneyim, İşe duyulan saygı ve titizliktir.

 

Alınan işlerin zamanında ve eksiksiz teslimi için çabalarız. Kullanılan malzemeler küçük bir vidadan herhangi bir bağlantı elemanına kadar özenle seçilir, kesinlikle yerli ve avrupa tedarikçilerden yararlanılır. Kaliteli hizmet-memnun müşteri mantığıyla çalışmalarımıza yön verip çalışanlarımızın tümüne firmayı tanıtıcı ve standartları belirleyici eğitim seminerleri verilir. Becerikli ustalarımızın yanısıra ileri tabela üretim teknolojisine de önem verilip makine parkurumuzu sürekli dinamik tutarız.

 

 

 

 

 

 

Temiz bir dünya için ANKARA DİJİTAL BASKI REKLAM MERKEZİ atıklarını geri dönüşebilirliğine göre ayırıp ilgili birimlere vermektedir.

 


 

 

Müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak ve yaşamlarını daha iyi kılmak ANKARA DİJİTAL BASKI REKLAM'ın politikasıdır. Bu amaçla İRM , yeni Marka Konumlandırması politikası çerçevesinde hayatımıza Anlam katan ve Kolaylaştıran ürünler ve hizmetler sunmayı hedefler. Bu hedefi gerçekleştirmenin üç temel unsuru ;Müşterilerilerin İhtiyaçları Doğrultusunda Tasarlanmış, Kullanımı Kolay, İleri Teknolojiyle üretilen ürünler ve hizmetler sunmak olarak belirlenmiştir


 

 ANKARA DİJİTAL BASKI REKLAM , faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürebilmesi için bütçe çalışmaları ile belirlenen ticari hedeflerini ve bunları etkileyen kalite performans hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlar.  ANKARA DİJİTAL BASKI REKLAM bu amaçları gerçekleştirmek için çalışanlarına çağdaş organizasyon altyapısı, bina, çalışma ortamı, donanım/yazılım, destek hizmetleri ve eğitim gibi imkanları sağlar.

ankara dijital bask atölyesi

Duyuru & Haberler

Benim naciz vücudum elbet birgün toprak olacaktır ancak ; Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Şehitlerimizi saygı ile anıyoruz.

www.onlinekopukharf.com yakında yayındayız...

www.ankaradijital.com yayındayız.

Congresyum fuar alanı stand ve her türlü kurulum ekipmanları ile hizmetinizdeyiz...

 Ankara dışı ajans ve reklam firmalarına montaj ve ekipman desteği sağlamaktayız...

100m2 ve üzeri baskılarınıza özel fiyat isteyiniz

P10 panellerde toplu satışlarımız başlamıştır..

Kayan yazı teknik destek hizmetimiz vardır.

 

Facebook

Buraya resmin link adresi gelecek" alt="Whatsapp'ta Paylaş"/>